![4. Sınıf Öğrencilerimizde Merve Yılmaz Kayseri KalDer Temsilciliğinin Nisan Ayı E-Bülten'inde GençKal Yazarı Olarak Yer Almıştır](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/2019-2020/WhatsApp%20Image%202020-05-21%20at%2015_16_18.jpeg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
10 May 2020
4. Sınıf Öğrencilerimizde Merve Yılmaz Kayseri KalDer Temsilciliğinin Nisan Ayı E-Bülten'inde GençKal Yazarı Olarak Yer Almıştır
4. Sınıf öğrencilerimizde Merve Yılmaz Kayseri KalDer Temsilciliğinin Nisan Ayı E-Bülten'inde GençKal Yazarı olarak yer almıştır. Öğrencimizi azmi ve başarılarından dolayı tebrik eder, hayat boyu başarılar dileriz.
Kayseri KalDer Temsilciliğinin Nisan Ayı E-Bülteni için tıklayınız.