Programın Amacı

Programın Özellikleri

Kariyer İmkanları

Endüstri Mühendisliği eğitimi sonucunda mezunlarımız; yüksek teknolojili imalat sanayinden, banka ve sigortacılık hizmetlerine ve turizmden sağlık sektörüne kadar çok sayıda alanda çalışma imkanı bulabilmektedir.

Ders İçerikleri

Çalışma Alanları

Ders Planı

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ DERS PLANI 1. SINIF 1.YARIYIL 2.

Staj Dökümanları

Endüstri Mühendisliği staj esasları için Tıklayınız. Staj Bölüm Başkanlığı Onay yazısı için Tıklayınız. Staj Başvuru Formu için Tıklayınız.

Neden Endüstri Mühendisliği ?

Günümüzde ülkeler arası rekabet ortamı, işletmeleri sürekli baskı altında tutarak ürünlerini ve üretim süreçlerini iyileştirmeye, verimlilik düzeylerini yükseltmeye zorlamaktadır.

Akademik Takvim

Akademik Kadro

Doç. Dr. Erkan KÖSE [ekose@nny.edu.tr] Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Ahmet ARIK [oaarik@nny.edu.tr] Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Orhan DENGİZ [odengiz@nny.edu.tr] Öğretim Üyesi Prof. Dr.

Bitirme Projesi Esasları ve Dokümanları

Bitirme Projesi Esasları için tıklayınız. Bitirme Projesi Şablonu için tıklayınız. Ek-1 Bitirme Projesi Danışman Talep Formu için tıklayınız. Ek-2 Bitirme Projesi Öneri Formu için tıklayınız.

EMÜ 400 İş Başı Eğitimi Esasları ve Dokümanları

Ek-1 İş Başı eğitimi Haftalık Rapor Formu için tıklayınız. Ek-2 İş Başı eğitimi Ara Rapor Formu için tıklayınız. Ek-3 İş yeri danışmanı ara-final değrlendirme formu için tıklayınız.

Ergonomi Laboratuvarı

Bilgisayar Laboratuvarı

Yukarı