![Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erkan KÖSE, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Erdem ALBAYRAK' ı ortak yürütülebilecek projeleri görüşmek üzere makamında ziyaret etti.](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/WhatsApp%20Image%202021-12-22%20at%2015_04_29.jpeg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
22 Ara 2021
Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erkan KÖSE, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Erdem ALBAYRAK' ı ortak yürütülebilecek projeleri görüşmek üzere makamında ziyaret etti.
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erkan KÖSE, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Erdem ALBAYRAK' ı ortak yürütülebilecek projeleri görüşmek üzere makamında ziyaret etti. Nazik misafirperverliği için Sayın Erdem ALBAYRAK' a teşekkürlerimizi sunarız.