![Bölümümüz öğrencilerinden Doğan Can Kızılırmak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Erasmus+ Programı sürecinde iken dünyanın başka bir ülkesinde şanlı bayrağımızı dalgalandırarak kutlamıştır.](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/etkinlikler/2019-2020/1619212814856%20-%20Kopya.jpg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
23 Nis 2021
Bölümümüz öğrencilerinden Doğan Can Kızılırmak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Erasmus+ Programı sürecinde iken dünyanın başka bir ülkesinde şanlı bayrağımızı dalgalandırarak kutlamıştır.
Bölümümüz öğrencilerinden Doğan Can Kızılırmak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Erasmus+ Programı sürecinde iken dünyanın başka bir ülkesinde şanlı bayrağımızı dalgalandırarak kutlamıştır. Bu günlere gelmemizi sağlayan Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk' e sonsuz teşekkürlerimizi sunar, Doğan Can' a bu gururu bizlere yaşattığı için de ayrıca teşekkür ederiz.