![Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Erkan KÖSE ve Fakülte Öğretim Üyeleri 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay İlhan COŞKUN' u ziyaret ettiler.](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/2019-2020/WhatsApp%20Image%202021-02-11%20at%2017_29_14.jpg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
12 Şub 2021
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Erkan KÖSE ve Fakülte Öğretim Üyeleri 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay İlhan COŞKUN' u ziyaret ettiler.
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Erkan KÖSE ve Fakülte Öğretim Üyeleri 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay İlhan COŞKUN' u ziyaret ettiler. Ziyarette Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile 2. Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü arasında muhtemel işbirliği fırsatları görüşüldü.