![2020 Mezunlarımızdan Soner Aslan Kayseri KalDer Temsilciliğinin Haziran Ayı E-Bülten'inde Köşe Yazısı ile Yer Almıştır](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/2019-2020/WhatsApp%20Image%202020-07-09%20at%2010_06_00%20(1).jpeg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
10 Tem 2020
2020 Mezunlarımızdan Soner Aslan Kayseri KalDer Temsilciliğinin Haziran Ayı E-Bülten'inde Köşe Yazısı ile Yer Almıştır
Bölümümüz 2020 Mezunlarından Soner Aslan Kayseri KalDer Temsilciliği Haziran Ayı E-Bülteni'nde KalDer ile tanışma sürecinden, Erasmus serüveninden edindiği tecrübelerden bahsettiği köşe yazısı ile yer almaktadır, okumanızı tavsiye ederiz.
Öğrencimizi tebrik eder hayat boyu başarılar dileriz.