![16 Ağustos 2021 tarihinde Bölümümüz Öğrencileri ve Öğretim Üyeleri ile buluşarak kıymetli bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşan STRYKER İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Buket Özdel CPCC, ACC' e teşekkürlerimizi sunarız.](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/1639748946872.jpg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
17 Ara 2021
16 Ağustos 2021 tarihinde Bölümümüz Öğrencileri ve Öğretim Üyeleri ile buluşarak kıymetli bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşan STRYKER İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Buket Özdel CPCC, ACC' e teşekkürlerimizi sunarız.
16 Ağustos 2021 tarihinde Bölümümüz Öğrencileri ve Öğretim Üyeleri ile buluşarak kıymetli bilgilerini ve tecrübelerini bizlerle paylaşan STRYKER İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Buket Özdel CPCC, ACC' e teşekkürlerimizi sunarız.