![Mühendislik Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erkan Köse ve İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. @Ali BOZER Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih ALTUN' u makamında ziyaret ederek MÜDEK Akreditasyon süreçleri hakkında bilgi almışlardır.](http://emu.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://emu.nny.edu.tr/files/images/Haber/1636053026730.jpg&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
04 Kas 2021
Mühendislik Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erkan Köse ve İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. @Ali BOZER Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih ALTUN' u makamında ziyaret ederek MÜDEK Akreditasyon süreçleri hakkında bilgi almışlardır.
NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erkan Köse ve İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. @Ali BOZER Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih ALTUN' u makamında ziyaret ederek MÜDEK Akreditasyon süreçleri hakkında bilgi almışlardır. Prof. Dr. Fatih ALTUN' a çok değerli bilgileri ve nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz.