Haberler

KAYSERİ ULAŞIM A.Ş. BİLGİ PAYLAŞIMI
Tarih: 30.10.2017

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen Bilgi Paylaşım Etkinliğinde Kayseri Ulaşım AŞ’de görevli mühendisler ile Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri bir araya geldi.

NNYÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinlikte Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileriyle bir araya gelen Kayseri Ulaşım A.Ş. Atölye Müdürü Makine Yüksek Mühendisi Mehmet Canbulut, Kalite ve Kurumsal Gelişim Şefi Endüstri Mühendisi Gökhan Üvenç ve İşletme Şefi Kimya Mühendisi Mehmet Umaç kurum hakkında bilgiler verdiler.

Kayseri Ulaşım A.Ş. Atölye Müdürü Mehmet Canbulut, kurumun işe alım süreci ile ilgili Üniversitelilere bilgi verirken özgüven ve özsaygının birbiriyle karıştırılmaması gerektiğini söyledi. Canbulut, “ İş başvurularında en çok karşılaştığımız kişinin özgüveninin oluşması için gereken şartları sağlamamasına rağmen aşırı özgüven yaşamasıdır. Özgüven başarıyı değil; başarı özgüveni getirir” diye konuştu. Öğrencilerin sorularını da cevaplandıran Mehmet Canbulut konuşmasını, “İşinizi severek yaptığınız sürece başarı eninde sonunda gelecektir. Bu sıralarda otururken; yetkinliklerinizi mümkün olduğunca artırma çabasında bulunun” sözleriyle tamamladı.

Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erkan Köse, programın sonunda konuşmacılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Haber Arsiv


Yukarı